logo

Esimesed Peet Raigi nimelise sihtkapitali Noore võrkpalluri stipendiumi saavad Elisabeth Lindjärv ja Stiivo Siider

Stipendiumide suuruseks on 200 eurot ning need antakse üle Peet Raigi mälestusturniiril 6.detsembril Paide E-Piim spordihallis.

 

Elizabeth Lindjärv on Paide Võrkpalliklubi treeningutel osalenud kaks aastat. Õpilane on silma paistnud oma suure tahtejõuga ja aktiivse osalusega treeningutel ning ta soovib saada heaks võrkpalluriks.
Suureks eeskujuks on Elizabethile sellel aastal Meistriliigas mängiv Järvamaa Võrkpallimeeskond. Kuna Paide Võrkpalliklubi noored pallurid peavad aitama korraldada võistlusi, siis on Elizabeth alati abivalmis ja teisi motiveeriv õpilane, mis teeb treeneri töö kindlasti lihtsamaks, sest võrkpallimängus tiimi laitmatu töö on „pool võitu“.
Elizabeth osaleb treeningutel kohusetundlikult ning tema võrkpallialastes oskustes on näha head arengut.
Elizabeth osaleb sellel hooajal U14, U-16 ja U-18 EMV Paide VK tüdrukute võistkonnas.

Stiivo Siider on esimesed võrkpallialased teadmised saanud Paide Võrkpalliklubist, treener Piret Reinfeldi käe alt. Eelmisel hooajal ehk 2013 aasta sügisel astus Stiivo õppima Lähte Spordigümnaasiumisse, et süvendatumalt õppida ja saada parimad kogemusi ja võimalusi võrkpallimängust.
P.Reinfeldi sõnul on tal esimese treenerina siiralt hea meel Stiivot kõikidel vabadel nädalavahetustel ja koolivaheaegadel taas enda treeningutel kohata. Lisaks on ta aktiivne osalema Järvamaa erinevatel võrkpalli turniiridel.
Stiivo on suure tahtejõuga ja väga püüdlik noormees, kes on koolis viieline õpilane ja oma kaaslastega ääretult viisaks ja abivalmis. Loodetavasti on Stiivol  tulevikus tahtmist ja võimalust näidata ennast meie Järvamaa võrkpallimeeskonnas.
Eelmise hooaja 2013/2014 tulemused:
Eesti Noorte Karikavõistlused U-18 poeglastes 3. koht (Tallinnas 8.–10.11.2013)
EVF Karikavõistlused U-18 poeglastes 2. koht (Tartus 24.–26.01.2014)
Eesti Meistrivõistlused U-18 poeglastes 1. koht (Tallinn 11.-13.04.2014)

Kõigil on võimalus toetada Järvamaa noori võrkpallureid tehes annetuse:
SA Järvamaa Kogukonnafond a/a 221023628002 Swedbank, selgitusse märksõna „noor võrkpallur“.

Suured tänud kõigile kelle toel on võimalik stipendiumid välja anda:
Kulle Raig, Valev Väljaots, Jüri Väljaots, Piret Reinfeld, Eve Tambre, Tiina Probert-Ehaver, Edith Tänavots, Tiiu Raud ning annetuskasti panustajad.

Valev Väljaots
SA Järvamaa Kogukonnafond
www.annetuskeskkond.net