logo

Tänu paljudele toetajatele andis Järvamaa Kogukonnafond 2014. aastal välja seitse stipendiumi kogusummas 2140 eurot.

Erilisemaks tegi aasta see, et lisandus uus sihtkapital - Peet Raigi nimeline Noore võrkpalluri stipendium.

Esimesed stipendiumid suurusega 200 eurot said Elisabeth Lindjärv ja Stiivo Siider.

Aasta alguses andsime seitsmendat korda välja Järvamaa Noore spetsialisti stipendiumi mille said Piret Virkoja ja Raido Aren.
Stipendiumi suuruseks on 600 eurot ning suurimateks toetajateks on olnud Swedbank, SEB Pank, Väätsa Prügila, Järvamaa Ettevõtjate Selts ning eraisikutest Kristjan Kõljalg, Heli Suvi, Andres Jalak ja Kaia Iva.

Järvamaa Pärandi sihtkapitali 240 eurose stipendiumi sai Helena Siiroja Peetri kihelkonna ja Kareda valla ajaloo- ja kultuuripärandi tutvustamiseks.
Märkimisväärne on see, et Paide linnavalitsus otsustas eraldada 5 senti igast müüdud Järvamaa Laulu- ja Tantsupeo piletist Järvamaa Pärandi sihtkapitali. Toetuse suuruseks oli 59 eurot ja 50 senti.

Paide linna sünnipäeval 30.septembril andsid Paide kuningad välja oma stipendiumi suurusega 150 eurot ning selle said Maiko Kesküla ja Janno Reim.

Aastast aastasse on toetajate arv kasvanud ning Järvamaa Kogukonnafondil on väga hea meel, et ollakse valmis rohkem panustama heategevusse, mis on suunatud kodumaakonna heaks.

Kõik annetajad on kirjas meie kodulehel http://www.annetuskeskkond.net/organisatsioonid/jarvamaa-kogukonnafond/annetajad

Eraldatud stipendiumidest saab ülevaate: http://www.annetuskeskkond.net/lood

Selleks, et ka järgmisel aastal saaksime üheskoos head korda saata on kõigil võimalus teha väike heategu toetades stipendiumide väljaandmist:
SA Järvamaa Kogukonnafond a/a EE642200221023628002, selgitusse märksõna „noor võrkpallur“ või „noor spetsialist“ või „kuningad“.

Järvamaa Pärandi Sihtkapitalile saad teha annetuse:
SA Järvamaa Kogukonnafond EE452200221047634001

Heade tegude aastat!
Valev Väljaots
SA Järvamaa Kogukonnafond
juhatuse esimees