logo

2016. aasta oli mitme esmakordse sündmuse aasta

Tänu paljudele annetajatele saime stipendiume ja toetusi välja anda kogusummas 4000 eurot.
Tegemist on suurima aastase väljamaksega Kogukonnafondi ajaloos.

Esmakordselt anti toetus välja Arvamusfestivali sihtkapitalist. 2017. aasta arvamusfestivali korraldamiseks eraldati 1000 eurot MTÜ Arvamusfestivalile.

Esmakordne oli Kogukonnafondi ajaloos ka see, et ühe ettevõtte töötajad otsustasid oma heategevusliku sündmuse suunata Järvamaa kultuuri ja ajaloo edasikandmise heaks.

AS Prelvex-i 25.aastapäeval korraldatud oksjoni tulust annetati 500 eurot Järvamaa Pärandi sihtkapitali.
See annab kindluse, et ka 2017.aastal saame Järvamaa Pärandi sihtkapitalist jagada stipendiume.

2016.aastal said stipendiumi MTÜ Türi Poistekoor 11. üle-eestiliselaste ja noorte pärimusmuusikafestivali „Regilaul uues kuues“ läbiviimiseks 100 eurot, Henn Sokk käsikirja Järvamaa kaitsepataljon Vabadussõjas lõpetamiseks 150 eurot ja EELK Paide Püha Risti Kogudus kiriku kellatornis asuva seinakella renoveerimiseks 150 eurot.

Suur hea tahte märk on see, et Paide linnavalitsus eraldas 15 senti igast müüdud Järvamaa Laulu- ja Tantsupeo piletist Järvamaa Pärandi sihtkapitali kokku 161,55 eurot.

Järvamaa Noore spetsialisti 600 eurose stipendiumi said seekord suisa kolm noort: Dairy Trading OÜ operaator Kaidi Sommer, Järvamaa Kutsehariduskeskuse kutseõpetaja Helle Kilk ja Invester Metsahaldus OÜ ekskavaatorijuht Karl-Gustav Pint.

Paide kuningate stipendiumid, suurusega 200 eurot, läksid seekord Kurre Ehrnstenile ja Kaarel Siimutile.

Peet Raigi nimelise Noore võrkpalluri stipendiaatideks said kaksikõed Hanna-Liisa ja Hanna-Liina Press. Stipendiumide suuruseks on 200 eurot.

 Eraldatud stipendiumidest saab täpsema ülevaate: http://www.annetuskeskkond.net/lood

Järvamaa Kogukonnafondil on väga hea meel, et järjest enam ollakse valmis panustama heategevusse Järvamaa heaks.

Täname kõiki toetajaid: http://www.annetuskeskkond.net/organisatsioonid/jarvamaa-kogukonnafond/annetajad

Selleks, et ka käesoleval aastal saaksime üheskoos head korda saata on kõigil võimalus teha väike heategu toetades stipendiumide väljaandmist:
SA Järvamaa Kogukonnafond a/a EE642200221023628002, selgitusse märksõna „pärandi sihtkapital”, „noor spetsialist“, „noor võrkpallur“, „kuningad“või „arvamusfestival“.

Heade tegude aastat!
SA Järvamaa Kogukonnafond

 

 

Projekti rahastab regionaalministri valitsemisala ja Kodanikuühiskonna Sihtkapital