logo

Peet Raigi nimelise noore võrkpalluri stipendiaadid on Anete Kõiv ja Karl Jakobson

Stipendiumid suurusega 250 eurot antakse üle 2.detsembril kell 19.30 E-Piim Spordihallis.

Anete Kõiv
Anete jõudis võrkpalli mängima Palliringi mudilasena. Tänaseks on temast saanud teotahteline noor neiu kellel on siht silme ees ja kes teab mida tahab. Anete ei ole kordagi mõelnud, et valiks teise spordiala. Ta on kiindunud võrkpalli ja oma treeningkaaslastesse.
Suure töö ja pühendumisega on Anete kindlasti eeskujuks paljudele algajatele. Ta võib olla vahel suhteliselt karmi sõnaga, mis kutsub korrale teda ennast ja võistkonnakaaslasi, samas võib temale kindel olla.
Anete mängib sellel hooajal U 20 naiskonnas ja lisaks platseerub põhikoosseisus Rahvaliiga I naiskonnas. Anete on eeskujuks noorematele ning tunnustamist väärt!

Karl Jakobson
Karl on võrkpallitreeningutel käinud väga pikka aega. Esimesed kogemused sai ta sellel pallimängu alal treener Piret Reinfeldi juures. Praegu osaleb ta Ilmar Mõttuse treeninggrupis.
Karl on Eesti esiliigas mängiva IM Sport Järvamaa üks võtmemängijatest ja suurematest punktitoojatest. Ta on võtnud ise ette oma füüsilise arendamise ning on sellega eeskujuks ka teistele võrkpalluritele ja kaasõpilastele. Karl on igati väärt stipendiumi enese arendamiseks.

Stipendiumide väljaandmist toetasid Kulle Raig, Enn Sõmer, Edith Tänavots, Anne Põder, Virve Punapart, Asta Väljaots, Marju Kärner, Elen Haamer, Valeri Ivanov, Kermo Toobal, Kert Toobal ja Andres Toobal.

Suur tänu kõigile toetajatele!

Järvamaa noorte võrkpallurite arengut saab toetada tehes annetuse:
SA Järvamaa Kogukonnafond a/a EE642200221023628002, selgitusse märksõna „noor võrkpallur“.

Projekti rahastab regionaalministri valitsemisala ja Kodanikuühiskonna Sihtkapital